Osiągnięcia

Poniżej znajdują się moje osiągnięcia. Są to wyniki w grze pojedynczej oraz podwójnej (debel). Turnieje podzielone na kategorie wiekowe: U14 (Młodzicy), U12 (Skrzaty) oraz U10 (Krasnale).

KATEGORIA U14 (Młodzicy)osiągnięcia

Sezon 2024:

Singiel
  • III miejsce 🥉 w XXIII Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym U14 im. Wiesława Gąsiorka 2024 w Poznaniu (czerwiec)
Debel
  • II miejsce 🥈 w parze z Robertem Cordą z KS „Górnik” Bytom w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym U14 w Toruniu (czerwiec)
  • I miejsce 🏆 w parze z Michałem Barankiem z KT GAT Gdańsk w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym U14 w Pobiedziskach (maj)
  • I miejsce 🏆 w parze z Franciszkiem Niezwiesnym z SKT PROMASTERS Szczecin w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym U14 w Szczawnie Zdroju (marzec)
  • II miejsce 🥈 w parze z Igorem Minknerem z KS „Górnik” Bytom w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym U14 CTS w Sobocie (styczeń)

Sezon 2023:

Singiel
  • III miejsce 🥉 w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików w Szczawnie Zdroju (lipiec)
Debel
  • III miejsce 🥉 w parze z Filipem Bulskim z Akademia Tenisowa MASTERS Radom w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym U14 w Radomiu (grudzień)
  • I miejsce 🏆 w parze z Rochem Wieczorkiem z Legia Tenis Warszawa w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików Memoriał im. Roberta Litwina w Łęcznej (listopad)
  • III miejsce 🥉 w parze z Igorem Minknerem z KS „Górnik” Bytom w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym U14-SCT PSZCZYNA (wrzesień)
  • III miejsce 🥉 w parze z Pawłem Sakowskim z AZS Łódź w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym U14 w Szczawnie Zdroju (lipiec)

KATEGORIA U12 (Skrzaty)osiągnięcia

Sezon 2023:

Tytuł Drużynowego Mistrza Polski U12 2023
  • I miejsce 🏆 wraz z drużyną Calisia Tenis Pro w składzie: Igor Bartnik, Mikołaj Arent, Jakub Nowak, Patryk Stasiak) w Drużynowych Mistrzostwach Polski U12 w Bytomiu (czerwiec)
Singiel
  • Ćwierćfinalista Turnieju Tennis Europe (ranga 2) „Alibaba Cup 2023” w Humenne, Słowacja (wrzesień)
  • Ćwierćfinalista Turnieju Tennis Europe (ranga 2) „Lechia Tennis Cup” w Gdańsku (lipiec)
  • I miejsce 🏆 w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Skrzatów w Miejskim Klubie Testowym w Stalowej Woli (maj)
  • III miejsce 🥉 w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Skrzatów Zagrodnicza Cup w Pobiedziskim Klubie Tenisowym w Pobiedziskach (maj)
  • I miejsce / Tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego U12 🏆 w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego U12 (luty)
Debel
  • III miejsce 🥉w parze z Igorem Minknerem z KS „Górnik” Bytom w Tennis Europe (ranga 2) „Alibaba Cup 2023” w Humenne, Słowacja (wrzesień)
  • II miejsce 🥈w parze z Christopherem Barry z Irlandii w Tennis Europe (ranga 2) „Siauliai Tennis Academy Cup U12” w Szawle, Litwa (sierpień)
  • II miejsce 🥈w parze z Igorem Minknerem z KS „Górnik” Bytom w Tennis Europe (ranga 2) „Lechia Tennis Cup” w Gdańsku (lipiec)
  • III miejsce 🥉 w parze z Emilem Drobko z Sopot Tenis Klub w Mistrzostwach Polski U12 w Grodzisku Mazowieckim (czerwiec)
  • III miejsce 🥉 w parze z Oliwierem Kowzanem z AT Masters Radom w turnieju OTK Super Seria „Hubi Cup 2023” we Wrocławiu (czerwiec)
  • II miejsce 🥈 w parze z Michałem Barankiem z KT GAT Gdańsk w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Skrzatów Zagrodnicza Cup w Pobiedziskim Klubie Tenisowym w Pobiedziskach (maj)
  • III miejsce 🥉 w parze z Michałem Barankiem z KT GAT Gdańsk w turnieju OTK SS Cyklu Polska-Czechy – Opawa (kwiecień)
  • III miejsce 🥉 w parze z Filipem Rozborskim z KT Kubala Ustroń w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym U12 w Europejskim Centrum Tenisa w Mysiadle (marzec)
  • I miejsce / Tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego U12 🏆 w parze ze Stanisławem Łaskawcem z AZS Łódź w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego U12 (luty)

Sezon 2022:

Singiel
  • III miejsce 🥉 w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym O Puchar Klubu Tenisowego ROYAL w Zielonej Górze (grudzień) 
  • II miejsce 🥈 w turnieju MASTERS FRUTUŚ KidsCUP Tour 2k22 w Zielonej Górze (grudzień)
  • II miejsce 🥈 w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym OTK Skrzaty-SCT PSZCZYNA w Pszczynie (grudzień)
  • III miejsce 🥉 w turnieju Kinder Joy of Moving 2022 w Pszczynie (wrzesień)
  • I miejsce 🏆 w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym CTS Clay Cup w Sobocie (wrzesień)
  • III miejsce 🥉 w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym O Puchar Angelique Kerber w Puszczykowie (czerwiec)
  • III miejsce 🥉 w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Agrobex Cup w Pobiedziskach (maj)
  • II miejsce 🥈 w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym „Memoriał Marty Hudy” w Częstochowie (maj)
  • II miejsce / Tytuł Wice Mistrza Województwa Łódzkiego U12 🥈 w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego U12 (luty)
Debel
  • I miejsce 🏆 w parze z Michałem Barankiem z KT GAT Gdańsk w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Super Seria „Halowy Puchar Polski 2022 U12” w Poznaniu (grudzień)
  • I miejsce 🏆 w parze z Maksymilianem Witkiem z KS „Górnik” Bytom w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym OTK Skrzaty-SCT PSZCZYNA w Pszczynie (grudzień)
  • I miejsce 🏆 w parze z Emilem Drobko z Sopot Tenis Klub w turnieju Kinder Joy of Moving 2022 w Pszczynie (wrzesień)
  • I miejsce 🏆 w parze z Patrykiem Stasiakiem z Calisia Tenis Pro w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym CTS Clay Cup w Sobocie (wrzesień)
  • III miejsce 🥉 w parze z Igorem Minknerem z KS „Górnik” Bytom w Tennis Europe (ranga 1) „Cracow Cup” w Krakowie (sierpień)
  • II miejsce 🥈 w parze z Emilem Drobko z Sopot Tenis Klub w Pierwszym Memoriale Pary Prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich w Kozerkach (sierpień)
  • I miejsce 🏆 w parze z Patrykiem Stasiakiem z Calisia Tenis Pro w turnieju FRUTUŚ KidsCUP w Bielsko-Białej (lipiec)
  • II miejsce 🥈 w parze z Antonim Madejem z Klubu Tenisowego Żary w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Etcetera Summer Tour w Szczecinie (lipiec)
  • I miejsce 🏆 w parze z Patrykiem Stasiakiem z Calisia Tenis Pro w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym O Puchar Angelique Kerber w Puszczykowie (czerwiec)
  • I miejsce / Tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego U12 🏆 w parze z Pawłem Sakowskim z AZS Łódź w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego U12 (luty)

KATEGORIA U10 (Krasnale) – osiągnięcia

Sezon 2021:

Singiel
  • II miejsce 🥈 w turnieju Masters TALENCIAKI cyklu 7 turniejów (maj-grudzień)
  • III miejsce 🥉 w turnieju Kinder Joy of Moving 2021 w Pszczynie (październik)
  • II miejsce 🥈 w turnieju Kinder Joy of Moving 2021 w Bytomiu (sierpień)
Debel
  • I miejsce 🏆 w parze z Mikołajem Arentem z KT Szczawno Zdrój w turnieju Masters TALENCIAKI cyklu 7 turniejów (maj-grudzień)
  • II miejsce 🥈 w parze ze Stanisławem Łaskawcem z AZS Łódź w turnieju Kinder Joy of Moving 2021 w Bytomiu (sierpień)
  • III miejsce 🥉 w parze z Igorem Bartnikiem z KKS – sekcja tenisa/Calisia Tenis Pro w Turnieju Kozica Cup 2021 w Piotrkowie Trybunalskim (sierpień)

Sezon 2020:

Singiel
  • Ćwierćfinalista Turnieju Kozica Cup 2020 w Piotrkowie Trybunalskim (sierpień)
Debel
  • I miejsce / Tytuł Mistrza Polski w sezonie 2020 🏆 w parze z Rochem Wieczorkiem z TMTC Piaseczno w Turnieju Kozica Cup 2020 w Piotrkowie Trybunalskim (sierpień)

Sezon 2019:

Singiel
  • I miejsce 🏆 w cyklu 5. turniejów Nordyński Kids Cup by HEAD 2019 w Łodzi (kwiecień-październik)
  • II miejsce 🥈 w turnieju Jerzyk Cup 2019 o Puchar Jerzego Janowicza w Łodzi (wrzesień)
  • I miejsce 🏆 w cyklu 12. turniejów Tenis 10 SCT Babolat CUP o Puchar Burmistrza Pszczyny (styczeń-listopad)

Poznaj także mój Profil zawodniczy.